Asadi Group

صنایع فلزی اسدی

 خدمات

.   گروه صنایع فلزی اسدی در چهار زمینه اصلی فعالیت می نماید که عبارتند از: طراحی و ساخت انواع پله های گرد؛ طراحی و ساخت سازه های اسلامی از جمله گنبد و کلاه فرنگی؛ طراحی و ساخت انواع سازه های خاص پیچیده. همچنین این گروه در زمینه طراحی و تزئین محصولات خود از جمله کف پله و نرده برای ارایه هر چه بهتر خدمات خود فعالیت می نماید.


راه پله گرد

.   امروزه استفاده از پله هایی گرد و مارپیچی به جهت زیبایی ظاهری و استفاده از حداقل فضا در طراحی داخلی و خارجی استفاده می گردد. چنانچه گروه صنایع فلزی اسدی با سابقه ای درخشان، با استفاده از علوم مهندسی و معماری مدرن افتخار آن را دارد که خدماتی در زمینه ی مشاوره، طراحی و پیاده سازی انواع پله های گرد ارایه دهد. محصولات این گروه از بهترین مواد اولیه و دارای استانداردهای بین المللی برای ارایه بهترین کیفیت استفاده می کند.
سازه های اسلامی
.
   ساخت مسجد، با توجه به نیازهای فرهنگی جامعه اسلامی، یکی از پروژه های سنگین معماری میباشد که گروه صنایع فلزی اسدی افتخار ساخت و پیاده سازی چندین پروژه عظیم در کارنامه ی خود دارد.

سازه های خاص

.   از آنجاییکه سازه های قوسی پیچیده نیازمند محاسبات فنی و مهندسی عمرانی می باشد، کارنامه ی این گروه بیانگر برخورداری نیازهای فنی و مهندسی می باشد که توانسته اند پروژه های عظیم صنعتی را با تکنسین ها و مهندسان خود با موفقیت به سرانجام برسانند.کف پله و نرده
.
   
امروزه طراحی داخلی یکی از نیاز های روز افزون می باشد که این گروه همچنین به طراحی و ساخت به همراه پیاده سازی تزئینات خدمات خود از جمله کف پله و نرده راه پله می پردازد.